Nabídka práce Recepční v hotelu Tři Věžičky - Střítež na Jihlavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ V HOTELU TŘI VĚŽIČKY v lokalitě Střítež na Jihlavsku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel GARANT - KONGRES, s.r.o. (29357250). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Recepční v hotelu Tři Věžičky
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
35 000 Kč
Jedná se o práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou

NÁPLŇ PRÁCE:

Aktivní komunikace s hosty hotelu (osobní kontakt, e-mail, telefon), práce na PC (MS OFFICE), máme hotelový systém PREVIO – rádi Vás zaučíme, příjímání objednávek, check – in a check -out hostů, spolupráce s portály HRS, BOOKING atd.

NABÍZÍME:

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Zúročení znalosti cizího jazyka na denní bázi
Personální stravování – obědy zdarma, kafeterie
Pracovní dobu krátký – dlouhý týden (denní, noční –12 h směny)
Celozávodní dovolená – od 23.12. do 1.1.
Mzda – po zapracování 35000 Kč hrubého

POŽADUJEME:

Předložení výpisu z rejstříku trestů, příjemné vystupování
Velmi dobré komunikativní schopnosti
Minimálně komunikativní znalost AJ – komunikace s hosty
Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost,pečlivost a vstřícnost
Z Jihlavy k nám jezdí MHD linka G nebo 12. Další informace www.trivezicky.cz/kariera

První kontakt telefonicky nebo e-maielm.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Angličtina (aktivní) Znalost angličtiny na komunikativní úrovni - nutnost domluvit se
Čeština (aktivní)

Reference:
67044399
Zaměstnavatel:
GARANT - KONGRES, s.r.o. (29357250)
Kde budete pracovat:
GARANT - KONGRES, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 626 133
E-mail: k.fruhaufova@trivezicky.cz

Další nabídka práce podle lokality