Nabídka práce Uklízečka - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČKA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
Uklízečka
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- základní vzdělání/výuční list
- spolehlivost, pečlivost, kladný vztah k práci
- očkování proti hepatitidě typu B je nutné (zaměstnavatel je zařízením sociálních a zdravotních služeb)
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- běžný úklid svěřeného pracoviště (mytí a vysávání podlah a schodů, vynášení odpadkových košů, utírání prachu, mytí oken, úklid koupelen, toalet atd.)
- udržování celkové čistoty a pořádku ve svěřených prostorách

- zázemí stabilní organizace
- příspěvky z FKSP
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- stravování ve vlastním stravovacím zařízení zaměstnavatele
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- plný (40 hodin týdně)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67044667
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: Lenka.kreysova@kocianka.cz

Další nabídka práce podle lokality