Nabídka práce PROJEKTOVÝ MANAŽER NÁKUPU - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER NÁKUPU v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel BENTELER Business Services CZ s.r.o. (11766930). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
PROJEKTOVÝ MANAŽER NÁKUPU
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň:
" Identifikace, analýza a vyhodnocení zpracovávaných dat.
" Provádění a příprava analýz, výzkumů, statistik a prezentací
" Úzká spolupráce s kolegy z jiných oddělení.
" Podpora rozhodování prováděním a přípravou analýz, výzkumů, statistik a prezentací.
" Sbírejte, čistěte a analyzujte velké soubory dat související s výkonem automobilů, chováním zákazníků a tržními trendy.
" Provádějte ad-hoc analýzu na podporu obchodních iniciativ, jako je expanze trhu, vývoj produktů a cenové strategie.
" Sdělujte zjištění a doporučení klíčovým zainteresovaným stranám prostřednictvím působivých vizualizací, prezentací a zpráv.

Požadavky:
" Vysokoškolské vzdělání v ekonomické nebo technické oblasti.
" Pokročilá znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2.
" Pokročilá znalost Excelu a Powerpointu.
" Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a smysl pro detail.
" Schopnost převést komplexní výsledky analýzy do smysluplných prezentací.
" Spolehlivost, flexibilita a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
" Orientace v analýze dat nebo zpracování reportů.
" Znalost německého jazyka je velkou výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, home office, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, příspěvek za loajalitu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67044801
Zaměstnavatel:
BENTELER Business Services CZ s.r.o. (11766930)
Kde budete pracovat:
BENTELER Business Services CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: ivana.stankova@benteler.com

Další nabídka práce podle lokality