Nabídka práce Prodavač/ka do obchodu s chovatelskými potřebami - brigáda - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA DO OBCHODU S CHOVATELSKÝMI POTŘEBAMI - BRIGÁDA v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Vše pro zvířata s.r.o. (09638601). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Prodavač/ka do obchodu s chovatelskými potřebami - brigáda
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Hledáme nové kolegy na pozici prodavače do obchodu s chovatelskými potřebami Ráj pro zvířata (OC Březinova 144, Jihlava).

Pracovní doba:
PO-NE od 8:00-18:00 hod.
- v případě zkrácených úvazků lze dohodnout i směny odpolední či dopolední.

Hlavní podmínkou je vzdělání v oboru se zvířaty či vzdělání v oboru chovatelství, výhodou jsou různé kurzy a praxe, které s danými obory souvisí.

Prodejna je jednočlenná.
Náplň práce:
- příjem a prodej zboží
- péče o zvířata a prodejnu atd.

Očekáváme:
- příjemné vystupování
- odbornost, flexibilitu
- určitou fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav (žádné alergie atd.).

Je to práce vhodná i jako přivýdělek.
Finanční ohodnocení je 100- 130,-Kč/hod.+ různé bonusy.

První kontkat osobně nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Vše pro zvířata s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67044911
Zaměstnavatel:
Vše pro zvířata s.r.o. (09638601)
Kde budete pracovat:
Vše pro zvířata s.r.o. - pracoviště OC Březinova
Kontaktní údaje:
E-mail: vseprozviratasro@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality