Nabídka práce ÚKLID - Smiřice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLID v lokalitě Smiřice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 150 Kč/hod . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
ÚKLID
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
150 Kč/hod
Nabízené benefity
Ubytování
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody čtvrt. a roční odměny a další prémie, zvýh. zaměstn. slevy, stravenk. paušál
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Náplň práce: jedná se o úklid hlavní budovy, přidružených prostor, prádelny, dále o správu ubytovny a vedení výstrojního skladu a materiálu.
Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67045000
Zaměstnavatel:
MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714)
Kde budete pracovat:
Mach drůbež a.s. - Smiřice
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 261 758