Nabídka práce SPECIALISTA / SPECIALISTKA V OBLASTI PERSONÁLNÍHO ŘÍZENÍ - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA / SPECIALISTKA V OBLASTI PERSONÁLNÍHO ŘÍZENÍ v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Aspekt z.s. (22729305). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
SPECIALISTA / SPECIALISTKA V OBLASTI PERSONÁLNÍHO ŘÍZENÍ
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti personálního řízení
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
32 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody služební notebook a mobilní telefon, možností částečné práce z domova atd.
Poznámka k nabídce práce:
Baví Vás spolupráce a hledání nových řešení? Umíte jednat s různými lidmi? Máte rádi práci v týmu i samostatnost?

Chcete mít práci, která má smysl a kde můžete podporovat rozvoj ostatních a svůj a tím tak pomáhat měnit životy k lepšímu?

Chcete mít prostor pro Vaše nápady?

Pak jste to Vy, koho hledáme mezi nás.

Jsme Aspekt z.s. Podporujeme společenské a pracovní uplatnění lidí se zdravotními potížemi. Dáváme prostor pro rozvoj klientů i pracovníků (pracovníci se mohou zapojit do mezinárodních projektů, využívání virtuální reality pro práci s klienty, …). Víme, že naši klienti mají na víc, když dostanou příležitost to ukázat.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA SPOLUPRÁCE SE ZAMĚSTNAVATELI pro pracoviště v Náchodě. Obzvlášť proto uvítáme, máte-li zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, personalistiky a k tomu určitě i sociální cítění. Uplatníte i zkušenosti z práce se sociálními sítěmi nebo obchodního ducha.

Náplní Vaší práce bude zejména oslovovat zaměstnavatele, budovat s nimi vztah, vyjednávat podmínky pro lidi s handicapem, vymýšlet, jak propagovat myšlenku, že zaměstnávat tyto lidi je běžné a spolupracovat s ostatními kolegy.

Co vám můžeme nabídnout: různorodou a zajímavou práci, při které nuda rozhodně nehrozí; flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova; pracovní poměr od května, či podle dohody, na dobu určitou s možností prodloužení; 5 týdnů dovolené; zajímavé finanční ohodnocení; služební notebook a mobilní telefon; účast na poradách, pravidelné intervize, možnost řešit vše s týmem kolegů/kolegyň, velmi úzkou spolupráci s další sociální službou, která se zaměřuje na zotavení lidí s duševním onemocněním; práce v příjemném menším kolektivu kolegů a kolegyň s otevřenou myslí a vždy dobrou náladou; společné akce na stmelování kolektivu, aby nám spolu bylo co nejlépe.

Netrváme na tom, abyste měl/a vzdělání podle zákona o sociálních službách, stačí ochota si dodělat kurz pracovníka v sociálních službách. Potřebujeme ale člověka, kterého jen tak něco nerozhodí.

Dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na adresu: lucie.sedlackova@aspektzs.cz. Odesláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů. Pokud se chcete na něco zeptat, volejte Lucii Sedláčkovou na telefonu: 774 976 993. Setkání s vybranými zájemci budou probíhat v průběhu dubna.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67045106
Zaměstnavatel:
Aspekt z.s. (22729305)
Kde budete pracovat:
Aspekt z.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 976 993
E-mail: lucie.sedlackova@aspektzs.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru