Nabídka práce Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora) - Opočno na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (ZMRZLINY, PODPORA) v lokalitě Opočno na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel BOHEMILK, a.s. (26470535). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce (zmrzliny, podpora)
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc + 2 sny sick days
Zvláštní prémie motivační odměny
Jiné výhody příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování,příspěvek na životní pojištění
Kontakt zasláním životopisu na e-mail renata.spilkova@bohemilk.cz.

Požadavky:
- požadujeme min. SŠ s maturitou
- platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
- obchodní duch, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, komunikativnost
- uživatelská znalost PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet).
Náplň práce:
- aktivně vyhledává prodejní místa (VO, koncové prodejce, řetězce)
- tvoří a udržuje evidenci zmrzlinových míst
- aktivně se podílí na tvorbě a realizaci firemní obchodně-marketingové a reklamní strategie
- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací
- předkládání návrhů na zlepšení obchodně-marketingové činnosti a prodeje
- vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo
- zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- motivační odměny, 2 dny Sick days, 25 dní dovolené
- příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67045128
Zaměstnavatel:
BOHEMILK, a.s. (26470535)
Kde budete pracovat:
BOHEMILK, a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: renata.spilkova@bohemilk.cz