Nabídka práce pomocný laborant/ka v provoze zpracování plastů - Chropyně na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ LABORANT/KA V PROVOZE ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ v lokalitě Chropyně na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel REMIVA, s.r.o. (25552538). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
pomocný laborant/ka v provoze zpracování plastů
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Chropyně
- Náplň práce: Práce v provozní laboratoři - měření plastů na laboratorních přístrojích, vytváření certifikátů k plastovým granulátům, archivace změřených výsledků. Vedení evidence odpadů.
- Požadavky: znalost práce na PC, spolehlivost, zručnost, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita
- PD Po-Pá, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: valova@remiva.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67045502
Zaměstnavatel:
REMIVA, s.r.o. (25552538)
Kde budete pracovat:
REMIVA, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: valova@remiva.cz