Nabídka práce Skladník/skladnice - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/SKLADNICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Kartáče Souček, s.r.o. (28780795). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník/skladnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
31 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Máte zkušenosti s řízením VZV?
Je na Vás spolehnutí?
Co začnete, také dokončíte?
Pak jste tu správně!

Nejsme korporát, lidi nejsou pro nás jen číslo, pokud přijdete s nějakým nápadem, můžeme ho zrealizovat. Ať je situace jaká chce, my jedeme dál!

Náplň práce:
Příprava materiálu pro výrobu
Balení a expedice výrobků k odeslání

Bez čeho se u nás neobejdete?
Zkušenosti s řízením VZV
Umění udržovat pořádek a systém
Ochota „pracovat rukama i hlavou“
Hledáme člověka, který se neobává zodpovědnosti a náročné práce, která nikdy nekončí. Je ochotný pracovat přesčas, když je potřeba.
Základy práce na PC

Na co se můžete těšit vy?
Mzda 31 000 - 33 000 Kč
Za dobře odvedenou práci Vás adekvátní odměna rozhodně nemine - šikovných lidí si považujeme!
Ranní provoz (víkendy nepracujeme)
Příspěvek na stravování
Pracovat ve firmě, která hradí své závazky svým zaměstnancům včas!

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.
Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.langerova@kartace.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67045654
Zaměstnavatel:
Kartáče Souček, s.r.o. (28780795)
Kde budete pracovat:
Kartáče Souček, s.r.o
Kontaktní údaje:
Tel.: 495532853
E-mail: katerina.langerova@kartace.com