Nabídka práce PRACOVNÍK/PRACOVNICE v oblasti propagace a reklamy - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI PROPAGACE A REKLAMY v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel REpoint mark s.r.o. (02153939). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 16 800 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE v oblasti propagace a reklamy
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
11 200 až 16 800 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: pružná, úvazek dle domluvy 20-35 hod. týdně

Náplň práce: zpracovnání nabídek reklamního zboží, služeb zákazníků, vytváření grafických návrhů, správa a vizualizace sociálních sítí, grafická úprava na e-shopu

Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC (word, excel, outlook), znalost grafických programů, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita k firmě, ŘP. s k. B výhodou

Nabízíme: možnost práce na home office, zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, REpoint mark s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67045672
Zaměstnavatel:
REpoint mark s.r.o. (02153939)
Kde budete pracovat:
REpoint mark s.r.o.-sídlo 2024
Kontaktní údaje:
E-mail: martin.schmidt@repoint.cz