Nabídka práce Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň - Bradlec na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL/KA ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA - 2. STUPEŇ v lokalitě Bradlec na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola v Oboře (04743920). Výše nabídnuté mzdy je 400 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Učitelé na 1. stupni základních škol
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
300 až 400 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
emailem: info@zsvobore.cz

Upřesňující informace:
Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň
Náplň práce:
- výuka španělštiny na druhém stupni ve skupině úplných začátečníků a v mírně pokročilé skupině, která se španělštině věnovala tři roky nejen s podporou učebnice EXPLORA
- dva 90ti minutové bloky týdně (na dni i čase jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)
- v případě zájmu možnost otevřít i dobrovolný kroužek španělštiny v odpoledních hodinách pro děti z prvního stupně (úplní začátečníci)

Požadavky:
- předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí
- pedagogické vzdělání
- vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
- uvítáme zájem o Montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:
- práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností
- příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí
- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67045701
Zaměstnavatel:
Základní škola v Oboře (04743920)
Kde budete pracovat:
Základní škola v Oboře - pracoviště Bradlec
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 725 901
E-mail: info@zsvobore.cz

Další nabídka práce podle lokality