Nabídka práce KUCHAŘ / KUCHAŘKA - Lázně Bělohrad na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ / KUCHAŘKA v lokalitě Lázně Bělohrad na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Lázně Bělohrad a.s. (46504834). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
KUCHAŘ / KUCHAŘKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Praxe v oboru nutností.
Samostatnost.
Náplň:
Příprava hotových a minutkových jídel dle nových trendů v gastronomii.
Komunikace a aktivní spolupráce s ostatním personálem restaurace.
Uskladňování a kontrola zboží.
Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů (celodenní udržování čistoty svěřeného úseku).
Příprava a účast na větších společenských akcích typu rauty a svatby.
Přehled o aktuálním stavu skladových zásob na svém pracovišti, podílení se na pravidelných inventurách.
Spolupráce s ostatními provozy společnosti.

Nabízíme:
- Výkonnostní odměna
- Odměna za pracovní jubilea
- Zdravotní volno (3 dny Sick days)
- Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
- Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
- Výhodné tarify O2
- Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
- Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
- Volnočasové aktivity - volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisových kurtů

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67045729
Zaměstnavatel:
Lázně Bělohrad a.s. (46504834)
Kde budete pracovat:
Lázně Bělohrad a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 720037653
E-mail: klara.hlozkova@belohrad.cz

Další nabídka práce podle lokality