Nabídka práce VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ SPECIALIZACE - Lázně Bělohrad na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ SPECIALIZACE v lokalitě Lázně Bělohrad na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Lázně Bělohrad a.s. (46504834). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ SPECIALIZACE
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Přemýšlíte nad změnou? Vyměňte nemocniční ruch za klidné a moderní prostředí lázní, kde pomáháme klientům cítit se lépe.
Náplň práce:
o Organizace léčebných aktivit klientů.
o Vyřizování běžné agendy nutné k zajištění chodu lázní.
o Práce ve směnném provozu

Benefity zaměstnanců
- Výkonnostní odměna
- U vybraných pozic náborový příspěvek
- Motivační půlroční a roční odměny
- Odměna za pracovní jubilea
- Zdravotní volno (3 dny Sick days)
- Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
- Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
- Výhodné tarify O2
- Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
- Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
- Volnočasové aktivity - volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisových kurtů

A dále nabízíme
- Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
- Podpora relokace - ubytování, školka, škola
- Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
- Firemní akce pro zaměstnance

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67045745
Zaměstnavatel:
Lázně Bělohrad a.s. (46504834)
Kde budete pracovat:
Lázně Bělohrad a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 493767340

Další nabídka práce podle lokality