Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROPAGACE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROPAGACE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Knihovna města Hradce Králové (00125491). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 100 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE PROPAGACE
Odvětví:
Kultura a sport
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté pro styk s veřejností
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
24 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
o tvorba a koordinace kulturních a vzdělávacích akcí a jejich propagace
o příprava měsíčního programu knihovny
o správa webu knihovny
o administrace interního databázového systému
o příprava informačních a propagačních materiálů
o grafické ztvárnění tiskových materiálů, především plakátů k akcím
o spolupráce na udržování vizuálního stylu knihovny
o účast na pořádaných akcích

Požadavky:
o vzdělání SŠ/VŠ, výhodou vzdělání v oboru mediální studia, jazyková kultura, marketing, grafický design
o dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
o časová flexibilita v rámci výše uvedené pracovní doby
o vyšší počítačová gramotnost: pokročilý MS Office a internet podmínkou, výhodou znalost dalších programů
o výhodou zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií
o alespoň minimální zkušenosti s grafickými programy (např. Photoshop, InDesign, Scribus, Illustrator, Inkscape apod.), případně chuť a zjevná snaha se v tomto směru dále vzdělávat
o výborná znalost českého jazyka, znalost jednoho cizího jazyka vítána
o samostatnost a schopnost práce v malém týmu
o aktivní a tvůrčí přístup, zodpovědnost
o trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresuNáplň práce:
Nabízíme: Platová třída: 10, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit pro rodinu
5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, možnost homeoffice
Pracovní doba: po-pá, večerní akce
Charakter práce: pestrá práce v samostatné organizaci, v moderním prostředí ovolená

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67045793
Zaměstnavatel:
Knihovna města Hradce Králové (00125491)
Kde budete pracovat:
Knihovna města Hradce Králové - Wonkova
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 075 013
E-mail: samkova@knihovnahk.cz

Další nabídka práce podle lokality