Nabídka práce Pomocní skladníci - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ SKLADNÍCI v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel Impulse Logistics s.r.o. (28363353). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pomocní skladníci
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
21 000 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hledáme zkušené kandidáty na pozici skladník.
Náplň práce: Příjem a výdej materiálu v interním systému
Nakládka a vykládka za použití VZV nebo NZV
Kontrola dodacích listů
Příprava a výdej materiálu
Požadujeme: Výuční list
Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě/ pokud nemáte aktivní průkaz zajistíme obnovení
Dobrá znalost PC
Učenlivost
Flexibilita
Stravenkový paušál,příspěvek na dopravu dle km, příspěvek na udržování OOPP, příplatek odpolední směna. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67045901
Zaměstnavatel:
Impulse Logistics s.r.o. (28363353)
Impulse Logistics s.r.o., pracoviště v P3 logistics Park Lovosice
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 149 132
E-mail: eva.johanovska@impulsesupplychain.com

Další nabídka práce podle lokality