Nabídka práce Technik / technička dopravy (se znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny) - Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK / TECHNIČKA DOPRAVY (SE ZNALOSTÍ RUŠTINY NEBO UKRAJINŠTINY) v lokalitě Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel TTV spedice spol. s r.o. (27484548). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Technik / technička dopravy (se znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny)
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Provozní technici v dopravě
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody mobilní telefon, zaměstnanecký program benefitů
Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, při kterém budou seznámeni s pracovním prostředím.
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:
- znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem
- dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost za předávání informací
- odolnost vůči stresu
- schopnost řešit krizové situace s nadhledem
- znalost nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou (zaučení zkušenými techniky)
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- každodenní kontakt s rusky/ukrajinsky mluvícími řidiči
- technická podpora řidičů - budete jejich kontaktní osoba při technických obtížích
- evidence závad na vozidlech naší flotily
- řešení požadavků na servis vozidel s hlavním technikem (vlastní servis v areálu firmy)
- předávání vozidel - pokud bude vozidlo připraveno na provoz, předáte jej řidiči.
Nabízíme:
- zajímavou a pestrou práci v rodinné dopravní firmě s 30-ti letou tradicí, řízené profesionálním týmem, která je specialistou na dopravu do Scandinávie, Itálie a Francie
- zaškolení a odbornou pomoc kolegů
- dotované obědy, mobilní telefon
- zaměstnanecký program benefitů.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní)
Ukrajinština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67046124
Zaměstnavatel:
TTV spedice spol. s r.o. (27484548)
Kde budete pracovat:
TTV spedice spol. s r.o. - provozovna Kostelec nad Orlicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 007 879
E-mail: espandr@ttvtransport.cz