Nabídka práce Elektromontér - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMONTÉR v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel EBM TZB, s.r.o (29213631). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektromontér
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:
-vyučení nebo odborné středoškolské vzdělání v oboru elektro,
-nařízení vlády 194/2022 (bývalá vyhl. 50/78 Sb. - min. par.6),
-práce na PC výhodou (Excel, Word, AutoCad) , - ŘP sk. B,
- samostatnost, kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

Nabízené firemní benefity:
Motivační odměny, společné firemní akce, mladý dynamický pracovní kolektiv, zajištění profesního růstu zaměstnanců, kvalitní pracovní oděvy i pracovní nástroje, dobrá komunikace mezi vedoucími pracovníky a zaměstnanci, roční odměny

Náplň práce:
˘ zázemí na trhu zavedené společnosti
˘ přátelský mladý kolektiv
˘ motivující finanční ohodnocení
˘ vzdělávací kurzy, školení
˘ profesní růst
˘ na základě příslušné kvalifikace vykonává práce přidělované nadřízeným,
˘ řídí se technologickými,pracovními,kontrolními postupy a PD,
˘ vede provozní evidence při vykazování jednotlivých pracovních činností,
˘ dodržuje požadavky na BOZP/PO a používá předepsané OPP,
- nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67046804
Zaměstnavatel:
EBM TZB, s.r.o (29213631)
Kde budete pracovat:
EBM TZB, s.r.o
Kontaktní údaje:
Tel.: 532 291 142
E-mail: ivejpustkova@ebmbrno.cz