Nabídka práce Samostatný/á projektant/ka dopravních a silničních staveb - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ/Á PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH A SILNIČNÍCH STAVEB v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel M - PROJEKCE s.r.o. (05061415). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Samostatný/á projektant/ka dopravních a silničních staveb
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Inženýři projektanti inženýrských děl
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc týden placeného volna navíc
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE
- komplexní projektová činnost na projektech dopravních staveb
- zpracování ucelených částí projektu
- spolupráce s ostatními profesemi
- oceňování
- účast na technických jednáních se zákazníkem, správci a úřady
- autorský dozor při realizaci staveb
POŽADUJEME
- minimálně vyšší odborné vzdělání stavebního směru
- znalost výpočetních a CAD systémů
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- schopnost týmové práce
- odpovědnost a samostatnost
NABÍZÍME
- zázemí silného českého koncernu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou

Reference:
67047115
Zaměstnavatel:
M - PROJEKCE s.r.o. (05061415)
Kde budete pracovat:
M - PROJEKCE s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 511 471
E-mail: martin.stejskal@m-projekce.cz

Další nabídka práce podle lokality