Nabídka práce Technik monitoringu reklam - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK MONITORINGU REKLAM v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Ostravské komunikace, a.s. (25396544). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technik monitoringu reklam
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
32 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt telefonicky Po-Pá 7-14 hod., emailem.

Požadavky:
-Min. SŠ s maturitou
-Praxe min. 2 roky na hlavní pracovní poměr
-Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
-Schopnost pracovat venku i v kanceláři
-Znalost Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

Výhody:
-zkušenosti s prací v GIS, zpracování pasportů a databází
-činnost v oblasti reklamy
-znalost Nařízení statutárního města Ostravy č. 2/2020 a manuálu Ostrava 360°

Náplň práce:
-provádění monitoringu reklamy na území města Ostravy
-zpracování dat zjištěné reklamy (zavádění do systému GIS, evidence, statistiky, foto aj.)
-příprava výzev k odstranění závadného stavu, zajištění odstraňování reklamy a činností s tímto souvisejících (např. uskladnění),
-vedení agendy, databází a práce v datových schránkách
-participace na rozvoji aplikace GIS dle potřeb plynoucích z praktického užívání
-komunikace s vlastníky reklamy, státní správou a jinými subjekty
-součinnost s příslušnými orgány statutárního města Ostravy

Zaměstnanecké výhody: 5 dnů dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na rekreaci a rehabilitaci, zvýhodněné půjčky.

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle domluvy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67047136
Zaměstnavatel:
Ostravské komunikace, a.s. (25396544)
Kde budete pracovat:
Ostravské komunikace, a.s., Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 595 621 432
E-mail: pastrnakova@okas.cz