Nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - LOGISTIK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE - LOGISTIČKA - Police nad Metují na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - LOGISTIK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE - LOGISTIČKA v lokalitě Police nad Metují na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Microtherm CZ s.r.o. (25964623). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - LOGISTIK / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE - LOGISTIČKA
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci v logistice
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny sick day atd.
Pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou), jednosměnný provoz.

Náplň práce: samostatná administrativní a logistická činnost; koordinace vychystávání výrobků/zboží k expedici; vychystávání dodacích listů, faktur; zajištění přepravy, vystavování přepravních dokladů; zpracování podkladů pro celní řízení, spolupráce s poskytovatelem celních služeb.

Požadavky: SŠ vzdělání; zkušenost s prací v jakémkoliv ERP systému (K2 výhodou), uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook); znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem; samostatnost, odpovědnost, pečlivost, logické myšlení; organizační, koordinační a komunikační schopnosti; výhodou řidičský průkaz sk. B. Týmový hráč, který je ochoten pomoci a zaskočit, když je potřeba.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní systém Cafeterie, 3 dny sick day.

Kontakt - paní Miloslava Klimešová, tel.: 491 511 404, e-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Práce s PC uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
Jiné zkušenost s prací v jakémkoliv ERP systému (K2 výhodou) atd.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo Němčina - Aktivní

Reference:
67047155
Zaměstnavatel:
Microtherm CZ s.r.o. (25964623)
Kde budete pracovat:
Microtherm CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 511 404
E-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz

Další nabídka práce podle lokality