Nabídka práce vedoucí školní jídelny - Humpolec na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY v lokalitě Humpolec na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov (70504547). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
vedoucí školní jídelny
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu školních jídelen a menz
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Pracovní smlouvu je možné po uplynutí 1 roku změnit na smlouvu na dobu neurčitou.

Náplň práce:
řídí vedoucí kuchařku a celý personál školní jídelny, sestavuje s vedoucí kuchařkou jídelní lístky, dbá na zajištění určených vyživovacích norem, kontroluje pestrost jídel a dodržování technologických postupů přípravy a hygieny jídel, dodržuje výživové normy a plnění spotřebního koše, zajišťuje objednávky a nákup potravin, odpovídá za jejich správné převzetí, kontroluje záruční lhůty uskladněných potravin a způsob jejich uložení, vede denní spotřebu potravin, zpracovává uzávěrku spotřeby potravin, vede přehled stravovaných osob, odpovídá za dodržování finančního limitu norem ve stravování a přísné dodržování spotřebních norem, provádí vyúčtování stravného za běžný měsíc, zajišťuje povinný audit HACCP, připravuje plány a rozpočty školní jídelny, ručí za jejich dodržování a čerpání, zpracovává měsíční rekapitulaci.

Požadavky:
minimálně SŠ s maturitou (hotelová škola popřípadě škola společného stravování nebo ekonomická škola - obor společné stravování či vyšší odborné vzdělání v příbuzném oboru), praxe v oboru nutností, praxe vedoucího pracovníka výhodou, znalost práce s PC podmínkou, znalost stravovacího SW výhodou (Z-Ware), ochotu zdokonalovat se v oboru gastronomie, schopnost pracovat samostatně i v týmu, schopnost plánovat, organizovat, řídit a kontrolovat, komunikativnost, spolehlivost organizační schopnosti, asertivita, společenská úroveň jednání a vystupování, znalost právních předpisů z oblasti školního stravování výhodou, znalost vedení skladového hospodářství a normování potravin výhodou

Podklady od zájemců na pracovní pozici:
- písemná přihláška uchazeče (musí obsahovat)
o jméno, příjmení, popřípadě titul
o datum a místo narození
o státní příslušnost
o místo trvalého pobytu a adresu skutečného bydliště
o telefonické a elektronické spojení
o datum a podpis uchazeče
- profesní životopis se zaměřením na popis dříve vykonávaných činností a odborných znalostí týkajících se společného či školního stravování
- kopie dokladu o nevyšším dosaženém vzdělání
- výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu práce vedoucí/ho školní jídelny

Místo a způsob podání přihlášky:
- datovou schránkou s předmětem "Výběrové řízení- vedoucí ŠJ"na adrese: hgtmmuy
- E-mailem s ověřeným elektronickým podpisem a předmětem "Výběrové řízení- vedoucí ŠJ" na adrese: reditel@zshradska.cz
- poštou na adrese Hradská 894 v obálce označené "Výběrové řízení- vedoucí ŠJ"
- osobně v kanceláři školy v obálce označené "Výběrové řízení- vedoucí ŠJ"

Termín pro podání přihlášky:
30.4.2024 do 12.00 hodin (termín doručení)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67047239
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov (70504547)
Kde budete pracovat:
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov
Kontaktní údaje:
Tel.: 565 532 204
E-mail: reditel@zshradska.cz

Další nabídka práce podle lokality