Nabídka práce Skladník/skladnice ve stravovacím provoze - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/SKLADNICE VE STRAVOVACÍM PROVOZE v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel Česká katolická charita (00445355). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Skladník/skladnice ve stravovacím provoze
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
13 000 až 15 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování + stravenkový paušál
Dovolená navíc 5 týdnů
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce na PC vedení skladu potravin, normování vařené stravy, vyhledávání vhodného zboží, objednávání zboží, spolupráce s hlavním kuchařem
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, vhodné i pro OZZ, znalost práce s internetem, znalost Word a Excel, schopnost naučit se pracovat s programem na skladové hodpodářství, přehled o cenách potravin
- Benefity: stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, pět týdnů dovolené
- zkrácený úvazek 20 hod./týden, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti
- kontakt telefonicky v pracovní dny 7.00 - 11.15, 12.30 - 16.00 hod. (tel: 777 806 405 - paní Kalčíková), případně své písemné nabídky vč. strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: reditelka@domov-km.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Ano, Česká katolická charita uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67047467
Zaměstnavatel:
Česká katolická charita (00445355)
Kde budete pracovat:
Česká katolická charita - Domov svatého Kříže Kroměříž
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 806 405
E-mail: reditelka@domov-km.cz

Další nabídka práce podle lokality