Nabídka práce DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK / DĚLNICE, MONTÁŽNICE - Jaroměř na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK / DĚLNICE, MONTÁŽNICE v lokalitě Jaroměř na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel REKO s.r.o. (44499850). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK / DĚLNICE, MONTÁŽNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaškolení, firemní akce a benefity, stravenkový paušál, příspěvky atd.
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventy.

Náplň práce: výroba pásů, řemenů a hnací techniky na zakázku, případně montáž u zákazníka.

Požadavky: aktivní a samostatný přístup; ochota se učit novým věcem; manuální zručnost; technické myšlení.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní rodinné české firmy (32 let na trhu), zaškolení, přátelský kolektiv, dobré zacházení, firemní akce a benefity, stravenkový paušál, příspěvky.

Kontakt - paní Navrátilová Věra, tel.: 739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: navratilova@reko-sro.cz (zaslání životopisu s průvodním dopisem) nebo osobně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67047792
Zaměstnavatel:
REKO s.r.o. (44499850)
Kde budete pracovat:
REKO s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 036 036 (od 08:00 hod. do 18:00 hod.)
E-mail: navratilova@reko-sro.cz