Nabídka práce SPRÁVCE WEBU - IT ANALYTIK / SPRÁVKYNĚ WEBU - IT ANALYTIČKA - Červený Kostelec na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE WEBU - IT ANALYTIK / SPRÁVKYNĚ WEBU - IT ANALYTIČKA v lokalitě Červený Kostelec na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel EURONA s.r.o. (25996304). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPRÁVCE WEBU - IT ANALYTIK / SPRÁVKYNĚ WEBU - IT ANALYTIČKA
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Správci webu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky 100 Kč/den, příspěvek na penzijní / životní pojištění atd.
Společnost EURONA s.r.o., český výrobce tělové a bytové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: správce/správkyně webu - IT analytik/analytička.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: administrace webu, nahrávání produktů, textů atd.; tvorba directmailů a ostatních notifikačních upozornění; správa sociálních médií, vyhodnocování kampaní / příspěvků; podíl na tvorbě akcí, textů, korektur a zadání pro grafiky; podíl pro IT v rámci interní technické podpory.

Požadavky: výborná znalost českého jazyka, výborná znalost práce na PC, tah na branku, odpovědnost, zkušenosti v oblasti správy soc. sítí, webových stránek atd.

Zaměstnavatel nabízí: možnost finančního růstu, stravenky 100 Kč/den po zkušební době, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC výborná znalost
Jiné zkušenosti v oblasti správy soc. sítí, webových stránek atd.
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) výborná znalost

Reference:
67047860
Zaměstnavatel:
EURONA s.r.o. (25996304)
Kde budete pracovat:
EURONA s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@eurona.cz