Nabídka práce Dělník/ce přípravných a dokončovacích prací - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE PŘÍPRAVNÝCH A DOKONČOVACÍCH PRACÍ v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel M&J Corporation s.r.o. (17162521). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělník/ce přípravných a dokončovacích prací
Odvětví:
Stavebnictví
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
18 900 až 25 000 Kč
Náplň práce: Manipulace s lešením, nakládka a vykládka. Pomocné práce
Pracovní doba: pružná - po dohodě s provozními
Požadavky na zaměstnance: Svědomitost, smysl pro čistotu
Výhody: Podnikové stravování, pohodový kolektiv, práce v rodinném podniku
První kontakt: Kašper Matyáš, tel.: 720738288 (po 15:00 hod), e-mail: mjcorporationcz@gmail.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67048031
Zaměstnavatel:
M&J Corporation s.r.o. (17162521)
Kde budete pracovat:
M&J Corporation s.r.o. - provozovna Písek
Kontaktní údaje:
Tel.: 720738288
E-mail: mjcorporationcz@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality