Nabídka práce SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. (28084152). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Provozní technici v dopravě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Předpoklady nového zaměstnance:
znalost provozu a údržby vozidel, řidičský průkaz sk. C, znalost práce na PC (MS office), dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost nést zodpovědnost za svěřené povinnosti, ochota pracovat s určitým nasazením, pozitivní a vstřícný přístup, učit se novým dovednostem a znalostem, odolnost vůči stresu, praxe na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce:
Zajišťování servisu vozového parku a technické podpory pro řidiče
Kontrola technického stavu a úklidu vozidel, základní údržba vozidel.
Přeprava vozidel na domluvené servisní prohlídky, opravy, stk, tachografy, sezónní přezutí
Evidence vozového parku
Evidence servisních prohlídek, oprav, pravidelných kontrol, STK, tachografů, zelené karty, pojistných událostí, pneumatik
Komunikace s pojišťovnami, servisy, s řidiči
Hlášení pojistných událostí
Řešení dopravních nehod či poruch na cestách
Kompletní vybavení vozidel a zajištění veškerých úkonů při zařazení vozidla do provozu.
Práce s aplikací GPS vozidel
Zaměstnanecké výhody: Smlouva na hlavní pracovní poměr, mzda 35 000 Kč hrubého, notebook, telefon, roční prémie. Práce v příjemném, mladém kolektivu.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67048193
Zaměstnavatel:
Robert Janák s.r.o. (28084152)
Kde budete pracovat:
Robert Janák s.r.o., ČB
Kontaktní údaje:
E-mail: tereza.jirakova@robert-janak.cz

Další nabídka práce podle lokality