Nabídka práce Dělník/ce na výrobu alginátů - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE NA VÝROBU ALGINÁTŮ v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel KMOTR - Masna Kroměříž a.s. (25570765). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělník/ce na výrobu alginátů
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
28 000 až 31 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek nad 20 km
Podnikové stravování příspěvek
Zvláštní prémie odměna 1200 Kč za vitalitu každý měsíc, 500 Kč za HV
Jiné výhody zvýhodněný telefonní tarif, zaměstnanecké balíčky, penzijní pojištění
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha plnícího zařízení na výrobu alginátů, navlékání výrobků na udírenskou hůlku a vůz
- Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
- Pracovní doba Po - Pá, 3 směnný provoz, ranní směna 5,45 - 13,45 h, odpolední směna 13,45 - 21,45 h, noční směna 21,45 - 5,45 h, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní O2 Family tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1 200 Kč za vitalitu, 500 Kč, za HV, roční benefity v hodnotě 5 000 Kč, Makro karta a další
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (tel. 573 500 618, paní Bradová).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67048274
Zaměstnavatel:
KMOTR - Masna Kroměříž a.s. (25570765)
Kde budete pracovat:
KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 573 500 618
E-mail: bradova@kmotr.cz