Nabídka práce VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - ruční konfekce - Velké Poříčí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - RUČNÍ KONFEKCE v lokalitě Velké Poříčí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel SICO silicone s.r.o. (25931431). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - ruční konfekce
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
24 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: ruční konfekce - výroba silikon-textilních spojek, dílů.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k pracovním a životním výročím, zvýhodněný tarif mobilního operátora atd.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: personalni@sicosilicone.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné manuální zručnost

Reference:
67048383
Zaměstnavatel:
SICO silicone s.r.o. (25931431)
Kde budete pracovat:
SICO silicone s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 494 770 526
E-mail: personalni@sicosilicone.cz

Další nabídka práce podle lokality