Nabídka práce OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel Strojírny Prostějov, a.s. (46900331). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Životopisy zasílejte na email krejcirovaa@sppv.cz. Více informací na tel. 733 159 449 (v době
8:00-13:00 hod.)
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, praxe v oboru výhodou

Náplň práce: obsluha konvenčních soustruhů, soustruh hrotový – SN 40, SU50, POREBA 90, soustružení jednoduchých i složitých součástí (hřídel, otvor), výroba úkosů, osazení, kuželů, závitů metrických i „G“ a „R“, dodržování výrobní přesnosti IT 8,9

Nabízíme: mzdové ohodnocení 30.000 - 34.000 Kč (včetně pohyblivé složky), zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, bezúročná půjčka

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67048494
Zaměstnavatel:
Strojírny Prostějov, a.s. (46900331)
Kde budete pracovat:
Strojírny Prostějov, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 159 449
E-mail: KrejcirovaA@sppv.cz