Nabídka práce Vodní dozor - plavčík/plavčice - Milevsko na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VODNÍ DOZOR - PLAVČÍK/PLAVČICE v lokalitě Milevsko na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel SPOS MILEVSKO s.r.o. (26030756). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 140 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Vodní dozor - plavčík/plavčice
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
140 Kč/hod
Náplň práce: vodní dozor dohlíží na bezpečnost koupajících se návštěvníků, poskytuje první pomoc a drobné ošetření, dohled na pořádek v areálu, úklid areálu

Požadavky: Věk 18 a více , absolovování školení Vodní dozor junior
https://www.skoleniplavciku.cz/skoleni/vodni_dozor_junior.php (školení hradí zaměstnavatel), příltaky za víkendy 25%
Pracovní doba od - do dle domluvy a rozpisu služeb
První kontakt: Stejskal Pavel Ing., tel.: 725 795 085, e-mail: info@spos-milevsko.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67048505
Zaměstnavatel:
SPOS MILEVSKO s.r.o. (26030756)
Kde budete pracovat:
SPOS MILEVSKO s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 795 085
E-mail: info@spos-milevsko.cz

Další nabídka práce podle lokality