Nabídka práce Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - TĚLESNÁ VÝCHOVA + ZÁKLADY PŘÍRODNÍCH VĚD - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ - TĚLESNÁ VÝCHOVA + ZÁKLADY PŘÍRODNÍCH VĚD v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ (60869089). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 780 Kč hrubého.

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - TĚLESNÁ VÝCHOVA + ZÁKLADY PŘÍRODNÍCH VĚD
Odvětví:
Školství
Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
32 280 až 42 780 Kč
Náplň práce: Učitel/ka, vyučující předměty: Tělesná výchova/Základy přírodních věd (obsahuje základy biologie, chemie a fyziky) - plný úvazek.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu tělesná výchova nebo ve studijním programu fyzika, chemie nebo biologie. Aspoň jeden uvedený program musí mít aprobaci pro SŠ, dle Novely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění. Občanskou a morální bezúhonnost. Zdravotní způsobilost. Prokázanou znalost českého jazyka.
Doba určitá na 1 rok. Po oboustranné spokojenosti možno prodloužit na dobu neurčitou.
Nabízíme výborné pracovní podmínky, dynamické vedení, inspirativní tým na škole, která má jméno. Pracovní poměr od 27. 8. 2024. Vaše CV můžete zasílat na adresu: sekyrka@oa-pisek.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67048746
Zaměstnavatel:
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ (60869089)
Kde budete pracovat:
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ
Kontaktní údaje:
Tel.: 382 214 887
E-mail: sekyrka@oa-pisek.cz