Nabídka práce Zvukař/zvukařka - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa ZVUKAŘ/ZVUKAŘKA v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace (00078051). Výše nabídnuté mzdy je 27 260 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zvukař/zvukařka
Odvětví:
Informační technologie
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Zvukaři a osvětlovači
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
23 950 až 27 260 Kč
Poznámka k nabídce práce:
ZVUKAŘ do budovy VD
Životopis zasíllejte na e-mail: lenka.praizlerova@djkt.eu
Náplň práce
" zabezpečení představení a kulturních akcí po zvukové stránce
" spolupráce s inscenačním týmem při přípravě inscenací
" tvorba audiozáznamů
" péče o systémy datové/signálové distribuce: DANTE, BSS BLU link, CCTV + STA, DCF77, intercom a další
" pravidelná údržba a běžné provozní opravy

Nabízíme
" zajímavou a různorodou práci v divadle
" stravenkovou kartu
" příspěvek na penzijní spoření
" příspěvek na dětské tábory a na relaxaci
" 5 týdnů dovolené
" zaměstnaneckou slevu na nákup vstupenek do divadla
" platová tř. 8
" HPP

Požadujeme
" úplné střední odborné elektrotechnické vzdělání nebo vzdělání v technickém oboru na umělecké střední/vysoké škole
" zájem o problematiku záznamu, zpracování a přenosu audio/video signálu
" základní orientaci v oblasti počítačových sítí, praktická zkušenost výhodou
" schopnost opravit jednoduché el. zařízení (čtení elementárního schématu, základní měření, pájení), schopnost náročnějších oprav výhodou
" čtení technické dokumentace v angličtině
" orientaci v jednoduchém notovém zápisu, kladný vztah k hudbě a umění
" zkušenost se zvučením/produkcí kulturních eventů výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67048807
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace (00078051)
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace - Nové divadlo
Kontaktní údaje:
E-mail: lenka.praizlerova@djkt.eu

Další nabídka práce podle lokality