Nabídka práce Referent / referentka státní správy a samosprávy (agenda obecního stavebního úřadu) Odboru výstavby a životního prostředí - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT / REFERENTKA STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY (AGENDA OBECNÍHO STAVEBNÍHO ÚŘADU) ODBORU VÝSTAVBY A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Město Rychnov nad Kněžnou (00275336). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 390 Kč .

Referent / referentka státní správy a samosprávy (agenda obecního stavebního úřadu) Odboru výstavby a životního prostředí
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
23 390 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc + 3 dny zdravotního volna
Jiné výhody stravenkový paušál, služební mobil i pro soukromé využití
Výběrové řízení - celé znění inzerátu, způsob přihlášení a požadované náležitosti přihlášky zveřejněny na www.rychnov-city.cz.
Přihlášku s požadovanými přílohami doručte nejpozději do 22.5.2024.
Případné bližší či doplňující informace podá vedoucí odboru Bc. Petr Dušek.

Požadujeme:
- vzdělání VŠ v oboru architektura, stavebnictví nebo právo, popř. vyšší odborné vzdělání nebo SŠ s maturitou v oboru stavebnictví
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)
- znalost práce s PC a kancelářskými programy
- dobré komunikační a organizační schopnosti.
Rámcová náplň práce:
- výkon působnosti stavebního úřadu ve věcech záměrů svěřených obecnímu stavebnímu úřadu a stavebnímu úřadu obce s rozšířenou působností dle zákona č. 283/2021 Sb. (stavební zákon).
Platové zařazení: 10. platová třída.
Nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67049158
Zaměstnavatel:
Město Rychnov nad Kněžnou (00275336)
Kde budete pracovat:
Město Rychnov nad Kněžnou
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 801 026
E-mail: Petr.Dusek@rychnov-city.cz