Nabídka práce Obsluha CNC strojů - Dašice na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC STROJŮ v lokalitě Dašice na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel GAF Dašice s.r.o. (17987679). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha CNC strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
23 500 až 35 000 Kč
Náplň práce: tvarování komponentů a dílce na ohraňovacím lisu dle výkresové dokumentace, pálení dílů z plechu dle zadaného programu
Požadujeme: vzdělání nejlépe strojírenského zaměření, praxe na ohraňovacím lisu, laseru výhodou, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem, počítačová gramotnost (základní znalost Windows). manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme dobře placenou práci, zázemí stabilní společnosti, férové jednání, prostor pro profesní růst, stravenkový paušál
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po -Pá, 08:00 - 14:00) nebo osobně (Jungmannova 30, Dašice).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - Windows základní znalost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67049212
Zaměstnavatel:
GAF Dašice s.r.o. (17987679)
Kde budete pracovat:
GAF Dašice s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 752 283
E-mail: vinar.rostislav@gaf.cz