Nabídka práce Pracovník v expedici - Libchavy na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V EXPEDICI v lokalitě Libchavy na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel MEDIATE s.r.o. (64791866). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník v expedici
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Příjem zboží, skladování, příprava a výdej ze skladu
- Manipulace se zbožím do/z regálů pomocí VZV a ručních palet. vozíků
- Výdej zboží dle skladových pozic v návaznosti na dokumentaci
- Administrativní činnosti spojené s transportem a inventarizací sortimentu
- Práce s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkem

Požadavky:
- Pečlivost a spolehlivost
- Zkušenosti na obdobné pozici a práce s VZV výhodou
- Základní znalost PC
- Nástup možný ihned

Nabízíme:
- Stabilní pracovní místo
- Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- Výkonnostní odměny
- Firemní akce
- Zvýhodněný nákupu výrobků
- Stravování v místě, možnost výběru vegetariánského jídla

Kontakt: telefonicky nebo emaillem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC základní znalost

Reference:
67049223
Zaměstnavatel:
MEDIATE s.r.o. (64791866)
Kde budete pracovat:
MEDIATE s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 171 870
E-mail: prochazkova@mediate.cz

Další nabídka práce podle lokality