Nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel 55.CZ s.r.o. (26160561). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je 10 650 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
6 390 až 10 650 Kč
kontakt - Polách Jiří, tel.: 605 055 055, e-mail: pastelka@55.cz
- volat - Po-Pá:8 - 19h

Jedná se o obsazení chráněného pracovního místa = nabídka je určena výhradně pro osoby invalidní.

Prodejní doba prodejny Pastelka / Po-Pá: 8-19h, Po zaučení převážně odpolední směny 13:00 - max 19:00.

Náplň práce: běžná administrativní práce spojená s chodem maloobchodní prodejny, kontrola objednávek, kontrola emailu, balení zboží.

Požadujeme: Uživatelská znalost PC, zdravotní způsobilost pro práci ve větším kolektivu, příjemné optimistické jednání, schopnost komunikace, ochotu učit se novým věcem.

Uchazeče bez praxe rádi zaučíme.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, 55.CZ s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67049844
Zaměstnavatel:
55.CZ s.r.o. (26160561)
Kde budete pracovat:
55.CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 055 055
E-mail: pastelka@55.cz