Nabídka práce FARMACEUTICKÝ OPERÁTOR -KA - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa FARMACEUTICKÝ OPERÁTOR -KA v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel ADECCO spol.s r.o. (45806403). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
FARMACEUTICKÝ OPERÁTOR -KA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
25 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody Roční bonus: až 7%,
KO: Radová Martina, tel.: 734 444 904 - volejte Po - Pá 8:00 - 14:00 hod, e-mail: martina.radova@adecco.com
Požadujeme:
- Ochota pracovat na směny: 8h nebo 12h - podle Vašich preferencí, dle toho přiřadíme výrobní oddělení
- Minimální věk 18 let
- Základní počítačové a analytické schopnosti
- Schopnost pracovat samostatně
- Pečlivost při práci

Náplň práce:
- Obsluha poloautomatické výrobní linky
- Práce s výrobním systémem, vkládání dat do počítače
- Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- Dodržování zásad "správné výrobní praxe"
- Používání osobních ochranných pomůcek

Nabízíme:
- Základní hrubá mzda 25 000 - 27 000 Kč/měsíc + příplatky, příspěvky
- Roční bonus až 7%
- Příspěvek na stravování: 82Kč/8h směna, 105Kč/12h směna. Výběr ze 4 pokrmů!
- Příplatek za ochranné pomůcky: 8-24 Kč/hod
- 5 týdnů dovolené
- Jistota zaměstnání a zázemí nadnárodní společnosti
- Práce v čistém a klimatizovaném prostředí
- Skvělá dopravní dostupnost: vlaková zastávka 2 minuty chůze, autobusová zastávka hned vedle závodu

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování: 82 Kč/8 h směna, 105 Kč/ 12 h směna,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67050038
Zaměstnavatel:
ADECCO spol.s r.o. (45806403)
ADECCO spol.s r.o. - pracoviště Teva Czech Industries s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 444 904
E-mail: martina.radova@adecco.com