Nabídka práce Projektant/ka - Střelice na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/KA v lokalitě Střelice na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel H.A. TECHNIK s.r.o. (25348485). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 41 000 Kč .

Pracovní pozice:
Projektant/ka
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
41 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt: e-mailem
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Výrobce AL oken, dveří, fasád a prosklených konstrukcí hledá do svého kolektivu kolegu / kolegyni na pozici PROJEKTANT / KA.

Náplň práce: technické řešení hliníkových oken, stěn a fasád, tepelně technické návaznosti hliníkových stěn na stavební konstrukce, statické řešení hliníkových konstrukcí včetně návrhu skel.

Požadujeme: ŘP sk. B, AutoCad 2D, zodpovědnost, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem, NJ / AJ základní znalost. Znalost programu SCHÜCAL výhodou.

Nabízíme: HPP, stravenkový paušál, stabilní zázemí silné firmy, možnost osobního rozvoje, benefity, občerstvení na pracovišti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - autocad AutoCad 2D
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) AJ nebo NJ - základní znalost
Němčina (aktivní) AJ nebo NJ - základní znalost

Reference:
67050069
Zaměstnavatel:
H.A. TECHNIK s.r.o. (25348485)
Kde budete pracovat:
H.A. TECHNIK s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: job@ha-technik.cz

Další nabídka práce podle lokality