Nabídka práce uklízeč (sanitář) - Dolní Břežany na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ (SANITÁŘ) v lokalitě Dolní Břežany na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel Extreme Light Infrastructure ERIC (ELI ERIC) (10974938). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
uklízeč (sanitář)
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
25 000 až 29 000 Kč
první kontakt se zaměstnavatelem: Jana Ženíšková,601 560 322,jana.zeniskova@eli-beams.eu
-pracovní náplň: úklid ČP, vybalování a čištění materiálu a údržba pracovních pomůcek do ČP, vyplňování provozní dokumentace, doplňování pomůcek a oblečení do ČP, příprava dezinfekčních roztoků, odborné nakládání s odpady, zajišťování prýdelny-třídění oblečení, svoz prádla, včetně dokumentace s tím spojené, práce ve výškách, obsluha reversní osmózy, nůžkové plošiny, úklidových strojů, autoklávu, pračky a sušičky, spolupráce n avalidavi prostředí čistých prostor dle předepsaných norem
zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, dovolená navíc, sick days, karta Multisport, cafeteria systém benefit plus, příspěvek na životní a důchodové pojištění, výuka AJ na pracovišti

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67050089
Zaměstnavatel:
Extreme Light Infrastructure ERIC (ELI ERIC) (10974938)
Kde budete pracovat:
Extreme Light Infrastructure ERIC (ELI ERIC)
Kontaktní údaje:
Tel.: 601560322
E-mail: jana.zeniskova@eli-beams.eu

Další nabídka práce podle lokality