Nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel Clever Energies s.r.o. (03624641). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
22 000 až 27 000 Kč
Společnost Clever Energies s.r.o.hledá do svého kolektivu šikovného kolegu na administrativní výpomoc pro Back Office.
A co budete dělat?
- Příprava, kontrola, zpracování smluv a jejich zadávání do IS
- Tvorba cenových nabídek
- Starost o administrativní práci ve svěřeném úseku
- Příprava podkladů ,pravidelný reporting, spolupráce s účetním oddělení
- Péče o stávající klienty
Očekáváme:
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Ochotu učit se nové věci
- Samostatnost a aktivitu, zodpovědnost, pečlivost
- Chuť dělat kvalitní práci, klidně i puntičkář
- Vstřícnost a flexibilitu
- Výpis z trestního rejstříku
Od nás můžete očekávat:
- Příjemné a přátelské prostředí
- Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci
- Zvýhodněné firemní produkty
- Zajímavé akce a benefity
- Odborná školení zdarma
- Profesionální IT systém
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy na email:
administrativa@hchig.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC velmi dobrá znalost
Práce s PC - textový editor (Word) MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Reference:
67050514
Zaměstnavatel:
Clever Energies s.r.o. (03624641)
Kde budete pracovat:
Clever Energies s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 623 336
E-mail: administrativa@hchig.cz