Nabídka práce Klientský pracovník (zkrácený úvazek) - Petrovice na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KLIENTSKÝ PRACOVNÍK (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK) v lokalitě Petrovice na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel ČESKÁ POŠTA, státní podnik (47114983). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je 24 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Klientský pracovník (zkrácený úvazek)
Odvětví:
Administrativa
Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
21 000 až 24 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Klientský pracovník (zkrácený úvazek)
Kontakt: Puchernová Zdeňka, tel.: 734 876 917, e-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz
První kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky po-pá od 8:00 do 14:00 hod.
Náplň práce:
ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky.
Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.).
Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.).
Požadavky: Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC.
Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
Nástup od 1.6.2024. Mzda: 21 000,- až 24 000,- Kč
Místo výkonu práce: ČESKÁ POŠTA, státní podnik , provozovna Petrovice
Petrovice č.p. 64, Petrovice u Sedlčan

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Ano, ČESKÁ POŠTA, státní podnik uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051024
Zaměstnavatel:
ČESKÁ POŠTA, státní podnik (47114983)
Kde budete pracovat:
ČESKÁ POŠTA, státní podnik , provozovna Petrovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 876 917
E-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz