Nabídka práce PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ ČINNOST - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ ČINNOST v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace (47921293). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 27 570 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ ČINNOST
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
22 340 až 27 570 Kč
Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Dvořáková, tel. 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz

Náplň práce: pracovník v sociálních službách poskytující sociální služby v domovech uživatelů v okrese Prostějov. Dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. je nutné splnit kvalifikační požadavky (kurz pracovníka v sociálních službách nejpozději do 18 měsíců od data nástupu do práce.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost, kladný přístup k seniorům a lidem se zdravotním znevýhodněním

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051061
Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace (47921293)
Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace - okr. Prostějov
Kontaktní údaje:
Tel.: 582 321 401
E-mail: kdvorakova@csspv.cz

Další nabídka práce podle lokality