Nabídka práce sociální pracovnice/sociální pracovník pro OSPOD - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK PRO OSPOD v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel Město Hodonín (00284891). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
sociální pracovnice/sociální pracovník pro OSPOD
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
26 000 až 38 000 Kč
VOŠ/VŠ vzdělání dle ust. § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
Náplň prac. místa: zajišťování sociálně-právní ochrany dětí.
Každý uchazeč je povinen dle zák. 312/2002 Sb., zaslat všechny doklady vč. životopisu na MěÚ Hodonín, Národní třída 25, podatelna ,PSČ 695 35, více na www.hodonin.eu - v pravém sloupci záložka "Nabídka zaměstnání.
Stravenky, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, sick days, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod.
Výběrové řízené bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67051197
Zaměstnavatel:
Město Hodonín (00284891)
Kde budete pracovat:
Město Hodonín - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 518316458
E-mail: klepacova.michaela@muhodonin.cz

Další nabídka práce podle lokality