Nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel VALIANT - TMS Czech s.r.o. (48394114). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 23 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
20 000 až 23 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Organizování služebních cest, správa vozového parku, nákup kancelářských potřeb, vedení a přidělování OOPP, příjem materiálu do systému, organizace firemních akcí.
Požadujeme: Znalost AJ slovem i písmem - denní komunikace! velmi dobrá znalost MS Office, zkušenosti se systémem SAP výhodou, organizační schopnosti, ŘP B - aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
3 sick days
13. Mzdu
Flexibilní pracovní dobu (kvartální vyrovnávací období)
Možnost kariérního růstu
Multisport kartu
Stravenky
A další benefity

Zástup za RD. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

První kontakt POUZE e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Ano, VALIANT - TMS Czech s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051420
Zaměstnavatel:
VALIANT - TMS Czech s.r.o. (48394114)
Kde budete pracovat:
VALIANT - TMS Czech s.r.o. - Hálkova
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 702 202 311
E-mail: elena.hudcova@tms-cz.com