Nabídka práce Referent/referentka v oddělení Dublinského střediska - Bělá pod Bezdězem na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/REFERENTKA V ODDĚLENÍ DUBLINSKÉHO STŘEDISKA v lokalitě Bělá pod Bezdězem na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel Ministerstvo vnitra (00007064). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 550 Kč .

Pracovní pozice:
Referent/referentka v oddělení Dublinského střediska
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
26 550 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
e-mailem: eva.veberova@mvcr.cz

Upřesňujicí informace:
Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou, v souladu s ustanovením § 178 odst. 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů; po absolvování výběrového řízení - služební poměr na dobu určitou do 31.12.2026.

Náplň práce:
- metodické usměrňování a komplexní zajištění problematiky určování státu odpovědného za posouzení žádosti o mezinárodní ochranu,
- komplexní zajištění celého procesu vyřizování žádostí o převzetí/zpětvzetí,
- zajišťování administrativy a činnosti související s agendou v oblasti dublinského systému, zajišťování tlumočení a překladů pohovorů a písemností,
- provádění analytické činnosti výchozích podkladů cizineckého informačního systému, vízového informačního systému, zpracovávání údajů zadávaných do systému Eurodac,
- podílení se na vytváření specializovaného evidenčního systému v oblasti mezinárodní ochrany a dublinského systému
- v rámci dublinského řízení zpracovávání žádostí, podnětů účastníků řízení, státních orgánů a organizací, institucí EU
- vykonáváni činnosti úřední osoby při kontaktu s klientem

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, zvýhodněné závodní stravování/stravovací šeky, další vzdělávání, FKSP, atd.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67051489
Zaměstnavatel:
Ministerstvo vnitra (00007064)
Kde budete pracovat:
Ministerstvo vnitra- Obor azylové a migrační politiky
Kontaktní údaje:
Tel.: 974833167,735194893
E-mail: eva.veberova@mvcr.cz

Další nabídka práce podle lokality