Nabídka práce BRAŠNÁŘ/BRAŠNÁŘKA-SEDLÁŘ/SEDLÁŘKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa BRAŠNÁŘ/BRAŠNÁŘKA-SEDLÁŘ/SEDLÁŘKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 10.05.2024 firma - zaměstnavatel KENTAUR Saddlery s.r.o. (29251478). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
BRAŠNÁŘ/BRAŠNÁŘKA-SEDLÁŘ/SEDLÁŘKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.05.2024
Mzda:
28 000 Kč
Kontaktní osoba Lenka Bičiště, tel. 582 300 228 (volat Po-Pá 7:30-15:30), e-mail: l.biciste@kentaur.cz
Osobní kontakt po tel. domluvě, životopisy s sebou
Pracovní doba: PO-PÁ 6.00-14.30
Náplň práce: sedlář- ruční šití kožených výrobků pro jezdecký sport, podrobnější informace o pracovní pozici po telefonickém kontaktu.
Požadujeme: manuální zručnost, schopnost samostatného myšlení, vzdělání nerozhoduje

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Ano, KENTAUR Saddlery s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051525
Zaměstnavatel:
KENTAUR Saddlery s.r.o. (29251478)
Kde budete pracovat:
KENTAUR Saddlery s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 582 300 228

Další nabídka práce podle lokality