Nabídka práce Seřizovač/obsluha CNC soustruhu - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ/OBSLUHA CNC SOUSTRUHU v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel KGF HYDRAULIKA s.r.o. (25575589). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Seřizovač/obsluha CNC soustruhu
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
35 000 až 42 000 Kč
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 18:00 hodin.

Náplň práce
o programování, seřízení a obsluha CNC soustruhu
o výroba dle technické dokumentace
o kontrola kvality pomocí měřidel
o malosériová, kusová a zakázková výroba

Vaše znalosti a dovednosti
o zkušenosti se seřizováním CNC strojů, zejména soustruhů (ideálně 3 roky a více)
o schopnost orientace v technické dokumentaci, čtení výkresů, znalost měření i technického kreslení
o samostatnost při stanovení postupů, volbě nástrojů a přípravků
o vyučení ve strojním oboru - obráběč kovů CNC, mechanik-seřizovač CNC apod. nebo příp. SOU, SŠ technického směru
o ochotu učit se novým technologiím, iniciativu a manuální zručnost
o pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
o zkušenosti s programováním v EDGECAM výhodou
o řidičský průkaz skup. B výhodou

Zaměstnanecké výhody:
o měsíční odměny
o stravné - příspěvek na obědy
o jednosměnný provoz, volné víkendy
o flexibilní příchod do práce (7:00 - 8:30)
o pracovní smlouva na dobu neurčitou
o výborná dopravní dostupnost MHD, vlaku a dálnice D1/D2
o možnost růstu a rozvoje v oboru - spolupráce s vedoucím výroby
o zázemí stabilní české rodinné firmy s více než 30-letou historií
o další benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, KGF HYDRAULIKA s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051572
Zaměstnavatel:
KGF HYDRAULIKA s.r.o. (25575589)
Kde budete pracovat:
KGF HYDRAULIKA s.r.o.-Bohunická
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 072 710(7,30-17,30)
E-mail: kgf@kgf.cz