Nabídka práce STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE PRO MONTÁŽ TLUMIČŮ, OBSLUHU OBRÁBĚCÍCH A SVAŘOVACÍCH STROJŮ (M/Ž) - Jilemnice na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE PRO MONTÁŽ TLUMIČŮ, OBSLUHU OBRÁBĚCÍCH A SVAŘOVACÍCH STROJŮ (M/Ž) v lokalitě Jilemnice na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 17.05.2024 firma - zaměstnavatel BRANO a.s. (45193363). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE PRO MONTÁŽ TLUMIČŮ, OBSLUHU OBRÁBĚCÍCH A SVAŘOVACÍCH STROJŮ (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
17.05.2024
Mzda:
23 000 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na závodní stravování -příspěvek na dětské rekreace,
Poznámka k nabídce práce:
POŽADAVKY
-výuční list, nebo praxe
-manuální zručnost, přesnost
-dodržování pracovních postupů a BOZP
-práce ve dvousměnném nebo třísměnném provozu

NÁPLŇ PRÁCE
-montáž tlumičů pérování
-obsluha jednoúčelových strojů a zařízení
-obsluha svařovacích poloautomatů bez nutnosti svářečského oprávnění

NABÍZÍME
-možnost zaškolení a podpory v začátku
-možnost realizace v dynamické výrobní společnosti v automotive
-pravidelný, stabilní výdělek
-stabilní pracovní podmínky
-příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
-až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
-příspěvek na závodní stravování
-příspěvek na dětské rekreace, zdraví, sport, kulturu
-Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč měsíčně
-příspěvek na rekreaci ve vlastním hotelu na Malé Morávce

KONTAKT
Anna Volencová - personální odd. tel.+420 604 297 724
Ing. Michal Havlíček- vedoucí výroby tel.+420 734 697 055
E-mail: anna.volencova@brano.eu

kontakt: e-mailem, telefonicky 9 - 14

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67051705
Zaměstnavatel:
BRANO a.s. (45193363)
Kde budete pracovat:
BRANO a.s. závod Jilemnice
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 297 724

Další nabídka práce podle lokality