Nabídka práce Montážní a manipulační dělník / dělnice - vyhrazeno pro OZP - Týniště nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE - VYHRAZENO PRO OZP v lokalitě Týniště nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel Filipa, s.r.o. (25282875). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 9 450 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Montážní a manipulační dělník / dělnice - vyhrazeno pro OZP
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní montážní dělníci
Počet volných míst:
10
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
9 450 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Kontakt e-mailem na adresu Marie.kornelakova@filipa.cz nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:30 hod.

Požadujeme:
- schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- ochota učit se novým věcem.
Náplň práce:
- práce v areálu firmy Dachser - přebalování dílů pro automotive
- jednoduché montážní a balící práce
- kontrola hotových výrobků
- pomocné práce na pracovišti.
Nabízíme:
- práce pro osoby OZP
- přátelský kolektiv, zaučení
- směnný režim: 6:00 - 10:00 hod./10:00-14:00 hod.
- práce na zkrácený úvazek 20 hodin/týden
- 5 týdnů dovolené.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Filipa, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67051739
Zaměstnavatel:
Filipa, s.r.o. (25282875)
Filipa, s.r.o. - pracoviště Panattoni Park Týniště nad Orlicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 119 254
E-mail: Marie.kornelakova@filipa.cz

Další nabídka práce podle lokality