Nabídka práce Pracovník / pracovnice v sociálních službách - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 04.05.2024 firma - zaměstnavatel Vzájemné soužití o.p.s. (65497996). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 370 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník / pracovnice v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.05.2024
Mzda:
26 370 Kč
1. kontakt e-mailem vzajemnesouziti@vzajemnesouziti.cz nebo telefonicky na č. 777 760 190, 596 130 715

Náplň práce:
- práce s dětmi a mládeží 6 - 26 let v sociálně vyloučené lokalitě
- kontaktní práce ambulantní formou (v centru), v případě potřeby i v terénu
- příprava a realizace volnočasových a sociálně aktivizačních programů
- spolupráce s návaznými službami, úřady a institucemi dle potřeb klientů
- spolupráce s fundraiserem při psaní a realizaci projektů
- administrativa spojená s poskytováním služby (ve spol. se soc. pracovníkem)
- podílení se na propagaci činností centra - psaní článků o činnostech, aktualizace činností na facebooku (fotky, akce), reportáže v TV apod.

Zaměstnanecké výhody: stabilní zázemí organizace s 23-ti letou praxí a mnoha oceněními.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67051823
Zaměstnavatel:
Vzájemné soužití o.p.s. (65497996)
Kde budete pracovat:
Vzájemné soužití o.p.s., Ostrava - Hrušov
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 760 190, 596 130 715
E-mail: vzajemnesouziti@vzajemnesouziti.cz

Další nabídka práce podle lokality